3 lata gwarancji na silniki Honda z serii GX

Nasza kochana Łatka została obdarzona nadzwyczajną dawką energii, ma jej tak niespotykane zasoby, że wystarczyłoby na 2-3 pieski.

Łatka w wyskoku prezentuje znakomita dawke energii

Silniki Honda – niezawodna energia
Pożądanej porcji energii dla wielu maszyn z oferty naszej firmy dostarczają niezawodne silniki Honda z profesjonalnej serii GX, na foto poniżej GX 160, który jest prawdopodobnie najbardziej popularny jako źródło napędu małych maszyn budowlanych.

Silnik Honda GX 160, 4-suwowy, górnozaworowy, benzynowy, niezawodny

Zagęszczarki Weber
Najwyższa jakość silników Honda z serii GX jest wysoko ceniona przez producentów. Silniki GX są bardzo często spotykane na zagęszczarkach np. firmy Weber. Weber CR 1 jest najmniejszą, ale bardzo wszechstronną zagęszczarką rewersyjną z hydraulicznym systemem przełączania kierunku jazdy.

Zagęszczarka Weber CR 1 - rewersyjna, napędzana silnikiem Honda GX 160, zwrotna, wszechstronna

Przecinarki Weber
Silniki Honda GX 270 oraz GX 390 zapewniają wysokie osiągi na przecinarkach do cięcia asfaltu i betonu firmy Weber, są to modele SM 57-2Hd oraz SM 82-3. Przecinarki same w sobie są bardzo interesujące, ale o nich napiszę w innym artykule.

Przecinarka Weber SM 82-3, napędzana silnikiem Honda GX 390

Zagęszczarki Belle
Angielska firma Belle od lat stosuje na małych i średnich zagęszczarkach tylko i wyłącznie silniki Honda. Decyduje gwarancja niezawodności, a Honda tę gwarancję zapewnia. Belle PCEL 320X mała i zwrotna zagęszczarka jest dedykowana do pracy w ograniczonej przestrzeni (np. remonty cząstkowe dróg)

Zagęszczarka Belle PCEL 320X, napędzana silnikiem Honda GX 100. 3 lata gwarancji na silnik

Przecinarki Jazon
Przecinarki drogowe firmy Jazon pracują tylko na silnikach Honda GX 160, GX 270 lub też GX 390. Metalowe, ogumione i łożyskowane koła, wzmacniane łożyska wału napędowego, dopracowana konstrukcja ramy nośnej – oto wybrane zalety przecinarek Jazon. Solidność wykonania idzie w parze z niezawodnością silników Honda. Przecinarki Jazon napędzane silnikami Honda  dają gwarancję trwałości liczoną na lata.

Przecinarka Jazon PJ 500, napędzana silnikiem Honda GX 390 z 3-letnią gwarancją

Pompy do wody
Praktycznie wszyscy uznani producenci pomp do wody jako źródło napędu stosują silniki Honda. Pompowanie wody to ciągła praca tylko na najwyższych obrotach, dlatego właśnie tak jest ważna gwarancja niezawodności silnika.

Pompy do wody Honda i Koshin, zasilane silnikami Honda. 3 lata gwarancji

Agregaty prądotwórcze.
Silniki Honda zdominowały rynek agregatów prądotwórczych, tutaj również decydującym czynnikiem jest gwarancja niezawodności połączona z unikalną 3-letnią gwarancją silnika.
Na zdjęciu poniżej agregat firmy Fogo FH 3001R.

Fogo - agregat FH 3001R, zasilany silnikiem GX 160 z 3-letnią gwarancją

Agregaty Honda
Silniki Honda występują oczywiście na wszystkich maszynach Hondy, w tym również      w agregatach prądotwórczych. Na foto. doskonały agregat Honda EM 30, który generuje prąd o jakości wyższej niż dostępna w sieci energetycznej.

Honda - agregaty prądotwórcze EM 30, generują prąd bardzo dobrej jakości

3 lata gwarancji na silniki Honda GX
Niezawodność silników Honda została potwierdzona specjalnym przywilejem danym wszystkim użytkownikom maszyn z silnikami Honda z profesjonalnej serii GX. Gwarancja obejmuje silniki w urządzeniach wszystkich producentów. 3 lata gwarancji na silnik Honda i to niezależnie od rodzaju urządzenia i marki producenta – w ten sposób Honda wyznacza nowe standardy jakości. Gwarancja ta obejmuje również silniki zakupione np na wymianę w urządzeniu lub maszynie. 

3-lata gwarancji na silniki Honda serii GX

Wysoka dawka energii z 3-letnią gwarancją niezawodności, oto oferta Hondy. Ta unikalna gwarancja obejmuje wszystkie silniki GX oraz iGX.

3 lata gwarancji na silnik Honda z profesjonalnej serii GX. Gwarancja dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. Maszyny wszystkich producentów.

 Energia Łatki
Łatka swoją nadzwyczajną ilością energii wymaga organizowania jej czasu z uwzględnieniem intensywnych zajęć i daje gwarancję ciągłej aktywności.

Łatka - energetyczny piesek. Foto do artykułu o 3-letniej gwarancji na silniki Honda,

 Więcej o 3-letniej gwarancji pod tym linkiem – silniki Honda – gwarancja

Zapraszam serdecznie do częstej lektury mojego bloga.

Jan Głuszczuk                                                             Olsztyn dn. 8.02.2014 r.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Wymagane pole