Sezon brukarski

Urządzenia do polbruku w naszej ofercie są u nas przysłowiowym oczkiem w głowie. Na okres zimy prace brukarskie są zatrzymane i to jest jedyny powód, dla którego zimy nie lubimy troszeczkę. Dlatego właśnie cieszymy się bardzo z zamówień, które sygnalizują, że sezon brukarski można uważać za rozpoczęty, więc tak załadowane nasze firmowe auto cieszy oko niesłychanie, a załadunek jeszcze nie skończony.

01-sezon-brukarski-w-grizli

U nas – na, nie tak przecież dalekiej północy – zima wciąż przypomina, że to jeszcze jej czas. Prawie każdego ranka samochody są tak właśnie oszronione. Ale lekki mrozek nie może przeszkodzić w załadunku samochodu – dość długa droga przed nami.

02-blog-grizli

Na trasie mrozek się zgubił, nawet zaczyna padać lekki deszcz, ale miejscami obrazki prawdziwie zimowe. Przecież to regularna zaspa przy drodze, co się wcale wiosny nie boi i słońcu nie kłania. A wyjazd do klienta miał miejsce pierwszego marca!

03-grizli-blog

Nawet takie widoki można spotkać, to oczywiście resztki zimy, ale jakie atrakcyjne i jak pięknie urozmaicają krajobraz. Poniższe foto wykonałem ok 20 km przed Działdowem patrząc od strony Olsztyna.

04-blog-grizli-resztki-zimy

Myjka ciśnieniowa Kranzle 1152TST – sezon brukarski.

Dziś w aucie podróżują z nami wielce szacowne i godne uwagi urządzenia, więc: myjka ciśnieniowa Kranzle 1152 TST. W mojej ocenie niemiecka firma Kranzle jest najbardziej godnym zaufania producentem myjek ciśnieniowych dostępnych na naszym rynku. Kranzle 1152 TST zachwyca solidną konstrukcją, przemyślanymi rozwiązaniami, bogatym wyposażeniem, oraz – co tu kryć – również urodą. Myjka KR 1152 TST jest dedykowana dla wymagających użytkowników indywidualnych, z powodzeniem może też pracować w firmie budowlanej, komunalnej, produkcyjnej lub transportowej. Naszej KR 1152 TST trafiła się praca w firmie zajmującej się brukarstwem. Biorąc pod uwagę jej możliwości – trafiła lekką służbę. Firmie Kranzle zdecydowanie muszę poświęcić więcej miejsca na blogu.

05-kranzle-1152-tst-sezon-brukarski

Zagęszczarka jednokierunkowa Belle PCX 20/50 – sezon brukarski.

Zagęszczarka Belle PCX 20/50 jest często kupowaną maszyną do prac przy polbruku. Relatywnie lekka, z dużą siłą uderzenia, mocna konstrukcyjnie – wręcz niezniszczalna. Silnik Honda GX 160 – więc – jeden z najlepszych dostępnych na rynku, płyta ze specjalnego rodzaju trudno ścieralnego żeliwa, wibrator w mocnej, żeliwnej obudowie. Taka właśnie jest Belle PCX 20/50.  Jej również – już wkrótce poświęcę więcej miejsca.

06-zageszczarka-belle-pcx-20-50-do-polbruku

Jednofazowy agregat prądotwórczy Honda EM 5500CXS – sezon brukarski.

Agregat Honda EM 5500CXS jest prawdziwym klejnotem w tej kategorii mocy. Mocny oraz inteligentny (tak – inteligentny!) silnik Honda iGX 390, bezobsługowa prądnica. Pełna rama ochronna, osłony boczne, zestaw transportowy i sterowanie AVR nowej generacji. Agregat Honda EM 5500 CXS daje prąd o jakości wyższej od tego z sieci! Zakup EM 5500 CXS jest zawsze bardzo dobrym wyborem.

07-honda-em-5500-cxs

Wyżej wymienionym towarzystwa dotrzymywały dwie szlifierki, młot wyburzeniowy oraz niwelator Leica Jogger 32 w kpl. statyw z łatą, a . . i jeszcze przecinarka oraz gilotyna.

08-urzadzenia-do-polbruku-grizli-blog

Sezon brukarski rozpoczęty! Niniejszym ogłaszam specjalną promocję na agregat Honda EM 5500 CXS, Kranzle 1152 TST oraz Belle 20/50. Wszystkich Państwa zainteresowanych zakupem zapraszam do kontaktu. Promocja trwa do 15.04.14 r.

Dziękuję za uwagę.              Jan Głuszczuk                                   Olsztyn 10.03.14 r.

 

Jedna myśl nt. „Sezon brukarski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Wymagane pole