Sezon brukarski

Urządzenia do polbruku w naszej ofercie są u nas przysłowiowym oczkiem w głowie. Na okres zimy prace brukarskie są zatrzymane i to jest jedyny powód, dla którego zimy nie lubimy troszeczkę. Dlatego właśnie cieszymy się bardzo z zamówień, które sygnalizują, że sezon brukarski można uważać za rozpoczęty, więc tak załadowane nasze firmowe auto cieszy oko niesłychanie, a załadunek jeszcze nie skończony.

01-sezon-brukarski-w-grizli

U nas – na, nie tak przecież dalekiej północy – zima wciąż przypomina, że to jeszcze jej czas. Prawie każdego ranka samochody są tak właśnie oszronione. Ale lekki mrozek nie może przeszkodzić w załadunku samochodu – dość długa droga przed nami.

02-blog-grizli

Na trasie mrozek się zgubił, nawet zaczyna padać lekki deszcz, ale miejscami obrazki prawdziwie zimowe. Przecież to regularna zaspa przy drodze, co się wcale wiosny nie boi i słońcu nie kłania. A wyjazd do klienta miał miejsce pierwszego marca!

03-grizli-blog

Nawet takie widoki można spotkać, to oczywiście resztki zimy, ale jakie atrakcyjne i jak pięknie urozmaicają krajobraz. Poniższe foto wykonałem ok 20 km przed Działdowem patrząc od strony Olsztyna.

04-blog-grizli-resztki-zimy

Myjka ciśnieniowa Kranzle 1152TST – sezon brukarski.

Dziś w aucie podróżują z nami wielce szacowne i godne uwagi urządzenia, więc: myjka ciśnieniowa Kranzle 1152 TST. W mojej ocenie niemiecka firma Kranzle jest najbardziej godnym zaufania producentem myjek ciśnieniowych dostępnych na naszym rynku. Kranzle 1152 TST zachwyca solidną konstrukcją, przemyślanymi rozwiązaniami, bogatym wyposażeniem, oraz – co tu kryć – również urodą. Myjka KR 1152 TST jest dedykowana dla wymagających użytkowników indywidualnych, z powodzeniem może też pracować w firmie budowlanej, komunalnej, produkcyjnej lub transportowej. Naszej KR 1152 TST trafiła się praca w firmie zajmującej się brukarstwem. Biorąc pod uwagę jej możliwości – trafiła lekką służbę. Firmie Kranzle zdecydowanie muszę poświęcić więcej miejsca na blogu.

05-kranzle-1152-tst-sezon-brukarski

Zagęszczarka jednokierunkowa Belle PCX 20/50 – sezon brukarski.

Zagęszczarka Belle PCX 20/50 jest często kupowaną maszyną do prac przy polbruku. Relatywnie lekka, z dużą siłą uderzenia, mocna konstrukcyjnie – wręcz niezniszczalna. Silnik Honda GX 160 – więc – jeden z najlepszych dostępnych na rynku, płyta ze specjalnego rodzaju trudno ścieralnego żeliwa, wibrator w mocnej, żeliwnej obudowie. Taka właśnie jest Belle PCX 20/50.  Jej również – już wkrótce poświęcę więcej miejsca.

06-zageszczarka-belle-pcx-20-50-do-polbruku

Jednofazowy agregat prądotwórczy Honda EM 5500CXS – sezon brukarski.

Agregat Honda EM 5500CXS jest prawdziwym klejnotem w tej kategorii mocy. Mocny oraz inteligentny (tak – inteligentny!) silnik Honda iGX 390, bezobsługowa prądnica. Pełna rama ochronna, osłony boczne, zestaw transportowy i sterowanie AVR nowej generacji. Agregat Honda EM 5500 CXS daje prąd o jakości wyższej od tego z sieci! Zakup EM 5500 CXS jest zawsze bardzo dobrym wyborem.

07-honda-em-5500-cxs

Wyżej wymienionym towarzystwa dotrzymywały dwie szlifierki, młot wyburzeniowy oraz niwelator Leica Jogger 32 w kpl. statyw z łatą, a . . i jeszcze przecinarka oraz gilotyna.

08-urzadzenia-do-polbruku-grizli-blog

Sezon brukarski rozpoczęty! Niniejszym ogłaszam specjalną promocję na agregat Honda EM 5500 CXS, Kranzle 1152 TST oraz Belle 20/50. Wszystkich Państwa zainteresowanych zakupem zapraszam do kontaktu. Promocja trwa do 15.04.14 r.

Dziękuję za uwagę.              Jan Głuszczuk                                   Olsztyn 10.03.14 r.

 

Jedna myśl nt. „Sezon brukarski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Wymagane pole