Wózek brukarski Jazon Krab 2

Wózek brukarski przewozi jedną pionową warstwę kostki typu polbruk, którą zabiera wprost z dłuższego lub krótkiego boku palety. Kostkę podwozi się bezpośrednio na miejsce układania. Z uwagi na różnice w odcieniach kostki dobrze jest podwieźć 2-3 warstwy z różnych palet.

Wózek brukarski Krab z warstwą kostki

Wózek brukarski Jazon Krab 2 – szerokość pracy

Wózek brukarski Jazon - regulacja rozstawu szczęk zaciskowych

Wózek Krab 2 ma szczęki zaciskowe regulowane w zakresie 800-1200 mm i jest to wg. mojej wiedzy jedyny wózek na naszym rynku, który w std. wyposażeniu fabrycznym ma tak szeroki zakres regulacji szczęk. Regulację wykonuje się poprzez pokręcenie śruby regulacyjnej – proces przebiega szybko i lekko.

Wózek brukarski Jazon Krab 2 – zalety budowy

Wózek brukarski Krab - cztery stalowe koła, rolki najazdowe

Krab pracuje na czterech kołach, podwójnie łożyskowanych, ogumionych, na stalowych felgach – 4 koła lepiej przenoszą obciążenie. Wózek brukarski Jazon Krab 2 ma koła, które są praktycznie niezużywalne –zamiast dętki i opony wykończone są trwałą opaską z trudno ścieralnej gumy. Producent świadomie zrezygnował z kół pompowanych, w ten sposób w wózku Krab nie ma problemu uzupełniania ciśnienia w dętkach (powietrze z dętki uchodzi samoistnie!), nie ma problemów związanych z uszkodzeniem opony i/lub dętki o co łatwo, przy tak dużym ładunku, przy ostrych krawędziach z betonu i innych trudnych warunkach używania na budowie.

Wózek brukarski Jazon Krab 2 – ładowność

Wózek brukarski Krab 2 firmy Jazon

Wózek Krab 2 – jak wszystkie narzędzia Jazon – charakteryzuje solidność budowy, ergonomia, przemyślane rozwiązania techniczne oraz przyjazna cena. Solidność wózka Krab ma swoje odzwierciedlenie w ładowności – nośność max aż 500 kg! Uwaga – jest to największa ładowność w tego typu wózkach dostępnych na rynku!

Krab 2 – pomyślany na lata ciężkiej pracy

Wózek brukarski Krab - widok na stalowe koła

Wózek przeznaczony do przewożenia ciężkich ładunków betonowych musi być solidny i trwały. Wózek brukarski Jazon Krab 2 przeznaczony jest na wiele lat użytkowania – solidność konstrukcji jest tu  priorytetem – nie ma tu miejsca na kompromisy. Stalowa solidna rama, stalowe koła, stalowy mechanizm zacisku, rolki najazdowe z praktycznie niezniszczalnego tworzywa.

Wózek brukarski Krab 2 – się pracuje szybko

Jazon wózek transportowy brukarski - pobranie jednej warstwy kostki

Skrócenie czasu na transport kostki w miejsce układania jest tak duże, że koszt zakupu wózka zwróci się najdalej w ciągu 2 tygodni intensywnej pracy. Zachęcam do zakupu wózka – znakomity sposób na bardzo dużą oszczędność czasu. Pracownicy zamiast zajmować się czasochłonnym przenoszeniem kostki będą skupiać się na jej układaniu – czyli tym co w pracy najważniejsze. Kapitalna oszczędność czasu!
Przy okazji – co ważne – unika się kaleczenia (rysowania) kostki.

Wózek brukarski Jazon Krab 2 – przed

Wózek brukarski Krab - tak się pracuje bez wózka

Czas najwyższy na wózek brukarski Jazon Krab 2. Ręczne przenoszenie kostki jest zbyt drogie, męczące, zbyt wolne i niebezpieczne. Zbędna strata czasu jest najbardziej istotna – wszyscy donoszą – jeden układa.

Wózek brukarski Jazon Krab 2 – po

Jazon - wózek brukarski Krab - widok na mechanizm blokady szczęk zaciskowych

W jednym podejściu, jedna pionowa warstwa kostki. Jeden dowozi – wszyscy układają! Czas na wózek brukarski Jazon Krab 2! Zapraszam bardzo do złożenia zamówienia – przygotuję atrakcyjna ofertę. Informacje o wózku Krab również na stronie naszego sklepu – wózek brukarski Jazon Krab 2

Olsztyn dn. 30.11.14 r.   Jan Głuszczuk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Wymagane pole