Jazon – maszyny, urządzenia i narzędzia do polbruku

 

Jazon – oferta dla profesjonalistów

Firma Jazon jest polskim producentem znakomitych narzędzi, urządzeń oraz maszyn do prac brukarskich i drogowych. Wysoka jakość, pewny serwis oraz przyjazne ceny zjednują  marce Jazon coraz szersze grono klientów. Używanie narzędzi, urządzeń i maszyn firmy Jazon bez wątpienia pozwala na znaczne podniesienie wydajności, komfortu i bezpieczeństwa pracy – są to niezwykle istotne czynniki na placu budowy. Jesteśmy dumni z faktu, że w naszej ofercie znajdują się  produkty firmy Jazon.

Narzędzia do polbruku Jazon

Mamy w ofercie praktycznie  wszystkie narzędzia ręczne do robót brukarskich: kleszcze do krawężników ręczne i z zawiesiem do maszyn, chwytaki do płyt, do krawężników łukowych, do koryt ściekowych i płyt ażurowych. Narzędzia do pozycjonowania i wyjmowania kostki polbruk, chwytaki do płytek i bloków oraz młotki brukarskie. Do wszystkich narzędzi pełna dostępność części zamiennych. Szczególną uwagę warto zwrócić na kleszcze zawieszane – jest to szybki sposób na dużą mechanizację ciężkich prac za bardzo nieduże pieniądze.
Narzędzia ręczne do polbruku opis i ceny  – zapraszam do naszego sklepu

 Łaty profilujące do polbruku i drogowe

Jazon jest producentem  łat do brukarstwa oraz drogowych. Nie powstało jeszcze jednolite słownictwo dla tych urządzeń – można więc spotkać kilka określeń: listwa brukarska, łata profilująca, łata do polbruku, łata do brukarstwa, łata brukarska, łata drogowa. Pod tym nazewnictwem kryją się dwie grupy urządzeń – łaty do polbruku oraz łaty drogowe.

Łata brukarska ręczna Jazon

 Łata jest nadzwyczaj pomocna w niwelacji podsypki przy budowie chodników, zatok, placów i parkingów. Rewelacyjne urządzenie do robót brukarskich. Korzyści z używania łaty wprost nieocenione! Duży wzrost wydajności, wygoda użytkowania,  idealne profilowanie podsypki – to  wszystko osiągnięte zaskakująco małym nakładem pracy.  Zakres pracy łat – płynnie od 880 do 4639 mm. Bardzo prosty montaż i przygotowanie do transportu. Wprost intuicyjnie łatwa w użyciu. Niewiarygodnie szybki zwrot  zakupu – przy intensywnym wykorzystaniu – już  w okresie poniżej 1 miesiąca.
Dokładny opis łaty na naszej stronie oferta cenowa – w naszym sklepie.

 

Jazon – łata profilująca mechaniczna

Wprost niezastąpiona przy budowie dróg. Znakomicie sprawdza się przy budowie dużych placów, parkingów, trotuarów. Za pomocą łaty drogowej  wykonuje się niwelację wszystkich niespoistych materiałów do budowy dróg – różne frakcje tłucznia, żwir lub piasek. Stalowa konstrukcja  znacząco podnosi odporność na zużycie i daje stabilność w pracy. Łatwa w  montażu, wygodna w użyciu, precyzyjna i szybka w pracy. Łata drogowa Jazon jest bardzo ekonomiczna w zakupie – amortyzuje się w ciągu miesiąca średnio intensywnej pracy.
Szerszy opis łaty na naszej stronie oraz w naszym sklepie.

 

Wózek brukarski

 
Niezwykle interesujące urządzenie – ułatwia transport kostki typu polbruk z palety w miejsce układania. Oszczędność czasu – w stosunku do tradycyjnej metody ręcznej – wielokrotna. Przy transporcie wózkiem kostka jest zabezpieczona przed drobnymi zniszczeniami (zarysowanie, ułamanie krawędzi itp.). Z tyt. zwiększenia wydajności zakup wózka zwraca się – przy intensywnym wykorzystaniu – już po 2 tygodniach!
Opis, zdjęcia oraz cena – w naszym sklepie.
 
 

 Przecinarki drogowe

 
Rzadko spotykana solidność konstrukcji, uznane silniki Honda, łatwa obsługa, żywotność  obliczona na lata intensywnego użytkowania – takie są przecinarki drogowe Jazon.  PJ 300 dedykowana do lekkich prac naprawczych, PJ 400 oraz PJ 500 – przeznaczone do wszelkich prac związanych z budową dróg oraz w wielu innych zastosowaniach.
Więcej o przecinarkach drogowych Jazon na  stronie Grizli oraz w sklepie Grizli pl
 
 
 

 
 

Przecinarki stolikowe

 
Cięcie polbruku, cegły, płytek klinkierowych, gresowych, ceramicznych – te prace wymagają wysokiej jakości cięcia – dlatego właśnie warto użyć jednej z przecinarek stolikowych Jazon. Trwałość, funkcjonalność, wygoda – to standardowe cechy właściwe dla maszyn Jazona.
Więcej informacji na naszej stronie – www.grizli.pl oraz w naszym sklepie – grizli.pl.
 

 

Układarka do krawężników, płyt i polbruku

 
Układarka występuje w wykonaniu do zawieszania na maszynie typu koparko-ładowarka lub jako samojezdna – gąsienicowa. Układarki przeznaczone są do szybkiego układania krawężników, płyt ażurowych, płytek typu polbruk. Jak wszystkie narzędzia i urządzenia Jazon – układarki niesłychanie podnoszą wydajność, mają wpływ na duże zwiększenie bezpieczeństwa i wygody pracy. Solidna budowa, wysokiej jakości materiały,precyzyjna i niezawodna hydraulika – to dodatkowe argumenty przemawiające za nabyciem jednej z układarek Jazon.
 
 

 

Profiler – automatyczne profilowanie nawierzchni

 
Kluczem do sukcesu wszystkich robót brukarskich i drogowych jest perfekcyjne profilowanie kolejnych warstw podbudowy. Automatyczna łata Jazona – Profiler 01 wykona te zadania ze 100% -wą dokładnością. Urządzenie współpracuje z niwelatorem laserowym, a odczyt jest przekazywany na siłowniki hydrauliczne, które odpowiadają za właściwe ustawienie łaty. Operator maszyny skupia się tylko na prowadzeniu zespołu. Profiler jest idealną propozycją dla klientów dysponujących koparko-ładowarką, ładowarką lub innym nośnikiem narzędzi.
 
 
 
 

Jazon – satysfakcja z zakupu – gwarantowana!

Dziękuję za uwagę. Wszystkich zainteresowanych zapraszam serdecznie na naszą stronę www.grizli.pl do naszego sklepu: sklep grizli oraz do kontaktu mail grizlimaszyny@gmail.com lub kontaktu telefonicznego – kom 606 616 613, stac 89 534 18 50

Jan Głuszczuk

        data uzupełnienia 12 maj 2012 r. w Olsztynie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *