Glebogryzarki Texas – oferta na miarę oczekiwań

Wiosna od wielu dni już jest  wszędzie – w lesie, w parku, w ogrodzie
 

 Skoro w ogrodzie – to czas na prace ogrodowe, a do tych glebogryzarka jest wprost niezbędna – i to dobra glebogryzarka – dlatego właśnie pora sobie powiedzieć:

 Glebogryzarki spalinowe  – już czas na Texas

 

Rekultywacja, uprawa i pielęgnacja gleby, to naturalne środowisko glebogryzarek Texas. Ogrody, plantacje, szkółki roślin, tereny zieleni miejskiej, nawet place budów – oto przestrzenie naturalnego występowania glebogryzarek Texas.

 
Grizli i glebogryzarki Texas – krótki przewodnik

 

Rodzina glebogryzarek składa się z trzech podstawowych linii – profesjonalne maszyny Futura oraz Vision, gospodarska seria Lilli oraz amatorska Hobby. Przed zakupem warto zastanowić się nad wyborem optymalnego modelu

 

Glebogryzarka Texas Futura 6003R i Texas Vision 700R

 
Profesjonalne glebogryzarki, napędzane silnikami Subaru, które są przeznaczone do długotrwałego i bezawaryjnego użytkowania. Modele Subaru Robin SP170 jak i Subaru
Robin EX 17, to ścisła czołówka w tej kategorii mocy. Żeliwna tuleja cylindra, odlewy z mocnego stopu aluminium, poziomy wał silnika podparty na łożyskach kulkowych  – oto mocne strony silników Subaru. Glebogryzarki Futura 6003R i Vision 700R wyróżnia 
solidność wykonania właściwa dla maszyn przeznaczonych do najcięższych zadań czyli użytkowania profesjonalnego – firmy komunalne, usługowe, plantatorzy, ogrodnicy oraz wymagający użytkownicy amatorzy. Bogaty wybór narzędzi współpracujących. Biegi przód/ tył – 2/1 pozwalają na ekonomiczne wykorzystanie mocy silnika oraz znacząco zwiększają wygodę pracy.

 
Glebogryzarka Texas Lilli 532 TG i 572 B

 

 
Texas Lilli – mocne glebogryzarki gospodarskie -przeznaczone do intensywnych prac w ogrodach przydomowych lub niszczenia chwastów na niewielkich uprawach.Napędzane dwoma rodzajami silników – uznany Briggs&Stratton 5.5 kM oraz  Texas Power Line 5.0 kM – dobry, sprawdzony górnozaworowy silnik benzynowy. Dwa modele z poziomymi wałami silników, na łożyskach kulkowych. Biegi tył/przód – 1/1 zapewniają łatwiejsze manewrowanie, czyli większą wygodę pracy. Duży wybór narzędzi współpracujących.

 

Glebogryzarki  Texas Hobby 370 TG, 400 B, 500 TG, 500 BR

 

Przeznaczone do pracy w ogrodach przydomowych. Model 500 BR – dobry i uznany silnik B&S o mocy 5.5 kM oraz biegi tył/przód -1/1 dla większej wygody pracy – czynią tą maszynę w grupie Hobby najbardziej interesującą. Model 500 TG jest dość zbliżony do 500 BR – mocny silnik górnozaworowy pozwoli na efektywne użycie akcesoriów – brak biegu tylnego rekompensuje atrakcyjna cena. Modele 370 TG i 400 B zachęcają bardzo dobrymi cenami – dedykowane do pracy w niewielkich ogrodach o wysokiej kulturze uprawowej. Dobrze sprawdzą się jako urządzenia do niszczenia chwastów.
W swojej grupie wagowej Texas Hobby wyróżniają się wykonaniem oraz wyborem osprzętu dodatkowego.

 

Glebogryzarki Texas – podsumowanie

Wieloletnia obecność na naszym rynku glebogryzarek Texas zapewnia im szerokie grono zagorzałych zwolenników. Solidność wykonania, intuicyjna wręcz obsługa, mocne wsparcie serwisowe i bogate oprzyrządowanie – oto argumenty za nabyciem glebogryzarki Texas.


Texas – wszyscy mają marzenia

 Marzenia Natalki – jak tylko dorosnę kupię dziadkowi działkę na Mazurach i glebogryzarkę Texas – to może przestanie jeździć na ryby . . .
Dziękuję za uwagę i zapraszam do zakupów w naszym sklepie wybranej glebogryzarki  – najchętniej Texas Futura    lub Texas Vision

Jeżeli mogę być pomocny w zakresie dot. glebogryzarek Texas lub innych maszyn z naszej oferty – proszę o korespondencję na grizlimaszyny@gmail,com

Jan Głuszczuk   Firma Grizli                                          opublikowałem 24.04.12 r. w Olsztynie

1 myśl w temacie “Glebogryzarki Texas – oferta na miarę oczekiwań

  1. Witam serdeczne!
    Jestem w posiadaniu glebogryzarki TEXAS HOBBY 500TG i poszukuję sklepu ,hurtowni lub dystrybutora części zamiennych do wyżej wymienionego urządzenia. Byłbym Panu bardzo wdzięczny za wskazanie adresów lub innych form kontaktu.
    Firm, które sprzedają kompletne urządzenia i akcesoria do nich jest dużo, ale jeśli chodzi o materiały eksploatacyjne i części zamienne mam z tym ogromny kłopot.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *