Weber na drogi

Dróg buduje się u nas dużo – widać to doskonale choćby na trasie Olsztyn-Kielce. Dlaczego Kielce – bo właśnie w tym tygodniu były tam targi Autostrada 2012. Drogi to maszyny do budowy dróg, a maszyny do budowy dróg – to Weber.

Zagęszczarki do gruntu Weber – klasa sama dla siebie

Zagęszczarki w ofercie Weber stanowią wiodącą grupę produktów – doskonałe maszyny w kategorii wagowej poniżej 100 kg aż do 900 kg – łącznie ponad 30 modeli! Tak szeroka oferta zaspokaja potrzeby najbardziej wymagających klientów związane z zagęszczaniem gruntu, tłucznia i innych materiałów.

Weber – postęp przez jakość

Firma Weber działa na rynku ponad 60 lat – bogate doświadczenia, ciągłe doskonalenie oraz ubogacanie techniczne maszyn czyni ofertę Webera jedną z najbardziej interesujących na rynku europejskim i światowym. Weber to historia  – historia tworzenia nowoczesnych maszyn budowlanych.

Weber – zagęszczanie pod kontrolą

Zagęszczarki Weber klasy pow. 400 kg czyli CR6, CR7, CR8 oraz CR10 – prawdopodobnie jako jedyne mają  wbudowany system kontroli stopnia zagęszczenia gruntu – Compatrol. Zagęszczanie pod kontrolą pozwala na ekonomiczną i świadomą pracę –  bardzo istotne, praktyczne i ekonomiczne rozwiązanie.

Weber – ubijaki stopowe

Interesujące uzupełnienie oferty sprzętu do zagęszczania stanowi rodzina 4 szt ubijaków.  Trzy modele z silnikami benzynowymi Honda i Subaru oraz jeden z silnikiem Hatz diesel.
Wszystkie były prezentowane na targach Autostrada 2012.

Weber – zaproszenie do walca

W ofercie Webera znajdują się walce do nawierzchni bitumicznych oraz do zagęszczania gruntów spoistych. Walce stanowią istotne rozszerzenie oferty maszyn do zagęszczania. Walce do asfaltu pozwalają na uzyskanie gładkiej nawierzchni, co jest nieosiągalne dla zagęszczarek. Walce do gruntu pozwalają na zagęszczanie gruntów spoistych, wilgotnych, gliniastych – klasyczna zagęszczarka nie radzi sobie w takim terenie. Dla zainteresowanych klientów z przyjemnością sporządzę ofertę – będzie to interesujące zaproszenie do  . . . zakupu walca 🙂

Weber – maszyny do betonowania

Weber to również maszyny do prac związanych z betonowaniem – wibratory do zagęszczania betonu, zacieraczki, przecinarki. Wszelkie prace związane z wylewaniem fundamentów oraz posadzek nie mogą obyć się bez tych maszyn.

 Weber – kompetentni ludzie

Sympatyczni, kompetentni oraz zawsze pomocni – oto ukryta wartość dodana – pracownicy  Webera. I ani słowa więcej 🙂

 Weber – targowe fascynacje

Bez nich nie obędą się chyba żadne targi – gdy się pojawiają – blednie uroda najbardziej urodziwych maszyn.
Hostessy  . . . .  i jak tu nie popatrzeć  . . . .

 Weber na drogi – nie jest drogi

 Proces budowy dróg stawia maszynom budowlanym wysokie wymagania – pożądane są najwyższe osiągi w pracy, niezawodność, wysoka żywotność, łatwość obsługi, ekonomia eksploatacji – wszystkie te cechy są właściwe dla maszyn Weber i czynią je niezwykle atrakcyjnymi. Dodatkową zachętą jest specjalna akcja promocyjna – tu sprawdź cennik.

Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt mailowy – grizlimaszyny@gmail.com – przygotuję bardzo interesującą ofertę. Zapraszam również na naszą stronę – grizli.pl

Za uwagę – dziękuję serdecznie
Jan Głuszczuk

wpis opracowałem dn. 14.05.2012 r w Olsztynie

Ps. Jeszcze opinia o targach – moja i wielu wystawców – z targami Autostrada jest podobnie jak z autostradami – jest nadzieja na poprawę  . . . . .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *